Коментари - Хиляди българи стягат куфарите за Великден и Гергьовден | Trip.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Давайте на евтините почивки, давайте-е-е-е.....................

Въпросът е защо не ходят по-масово в Русия на екскурзия (както в Гърция примерно). Загря ли? Аз бих отишъл в Петербург - ако ти не намираш какво да видиш там си е твой личностно-психически проблем.

... ако ги питаш точно тия ще се оплакват колко са онеправдани и незаплатени, а всъщност българите сте мързеливи и крадливи тъпаци. Подпис: гърка

Точно грък да ни нарече мързеливи и крадливи... това е направо комплимент.

Нали сме бедни?

Току що по Bloomberg Bulgaria направиха коментар, че българските превозвачи не са забравили заканата си да блокират гръцката граница за празниците.

Раят за пладнешките разбойници е именно тогава ,когато опразним домовете си за да посетим родните си места и престарелите си родители! Въпрос ,какво ще направи Родната ни полиция през тези дни за да бъдат защитени домовете ни и спрени тези кражби ?

Хубаво , нека почиват добрите и работливи българи, но защо пък точно Гърция. те се гаврят с нас, а ние ще ги стимулираме. Ама май няма вече истински българи. всичко е една кал в тази държавица. Турция също не е за дестинация.

500 000 само ще отидат до Гърция, всяка година е така. Както и при бай Тошо, всеки беше свободен да пътува и имаше хиляди марки в излишък.

Абе дай да ги закръглим на 1 000 000...ко ше си играем на дребно..или по добре на 3 за късмет, а?

Ще видим, то наближава.

а в Русия на Путин некой българин нема ли да се излъже да отиде ?

Щото струва колкото да отидеш до Швеция. Там много ли ходят ей така на разходка?

който има повечко пари ходи и до Русия.Има доста добри екскурзии ама скъпичко е.Ама ти немаш пари за там.

А при бай Тошо по Великден си стояхме на село и копахме картофите.

Тия с минусите сте ясни. Бивши комуняги, за вас ограниченията налагани на обикновените хора не важаха.