Класика: Българите харчат най-много по морето

Най-големи обороти търговците направили по време на пандемията, когато българите почиваха у нас

Обратно в новината

Коментари - Класика: Българите харчат най-много по морето | Trip.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

мииии духаст ве, дууухаст, докато поумнеете, ама се съмнявам

Познайте колко струва филия хляб в капанчето на плажа! А един таратор! А порция пържена цаца... И какви бяха цените на Балкантурист преди 50 години?

Да го духат бедните.

По нашите курорти ходят хората, които не могат да си позволят по-добро ... като пенсионерите, които си купуват "кисело мляко" за 60 стотинки ...... ако това е успех - здраве му кажи

Защото в Северна Гърция ходят много богати българи? Аз си ходя в едни голф комплекси след Балчик и си е супер и мястото, и обслужването.

Колко хора могат да си позволят да хвърлят 2-3 хил.лева за почивка ? Особенно ако си от провинцията къдео заплатите са в пъти по-ниски от София?

Има Северна Гърция и Северна Гърция

Сладолед във фунийка, продаван навсякъде в хладилни витрини на цена 1,60-1,80лв., на плажа става 3,60 лв. Лимонада - 6 лв., кафе - 3 лв., бира - 6 лв., мин. вода малка - 3 лв.

Последното изречение казва всичко. Запитайте се по черноморието защо платежоспособните клиенти предпочитат Гърция и Турция.

опитите да откажете българите от черноморието. Ама не ви се получава. На юг всичко е фраш, няма места нито по малките хотели нито по големите, ното по къщите за гости. Плажовете са фулл макс, заведенията са фул макс. Пари кът весници е казал народа...нито хотелиерите нито туристите се оплакват. Българското море си е супер!

Плажът и във Варна е препълнен! Морската вода е невероятно чиста и топличка, гъмжи от пасажи с мънички рибки...Румънци, за учудване...и гърци и бели скандинавци на всяка крачка...Ресторантите вечер са препълнени...Цените за чадър или шезлонг са непроменени от години, по 5 лева/ден.