Любителите на почивката на палатка могат да се насладят на нови усещания, като се възползват от изобретението на британския дизайнер Алекс Шърли-Смит.
И да се почувстват като в стария френски филм с Луи дьо Финес "Кацнал на едно дърво".
Вижте снимки >>>
Шърли - Смит съвместява палатка и хамак. Резултатът, който получава е иновационна конструкция, която се крепи на три опорни точки impressio.dir.bg.
Алекс решава наведнъж няколко проблема: собственикът на съоръжението не трябва да се тревожи за влажността или неравностите на повърхността, защото палатката се окачва на дърветата, а освен това се избягва неприятната среща с насекоми, змии или други опасни обитатели на природата.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
ИЗБРАНО