Коментари - 50 000 лв. глоба за незаконен частен плаж | Trip.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И аз си имам частен плаж но не могет да ме санкционират .Купих си морска сол и я разтворих в един леген и си топя краката докато се печа на микротераската на панелника си.Бара ми е зад гърба почти на една ръка растояние в хладилника .Поне никой не ме мъчи с чалга и не се сили да ме трепе по магистралите.

Алоууу, а тези, които си цункаха бая плажна ивица по-рано? Имаше един супер играч Ралчев, юрист и дори бивш депутат. Докато шеташе из Парламента си уреди частния хотел Сириус на самия бряг, върху пясъка на Св.Св. Константин и Елена. Е и? Присмива се на всеки наивник, който посмее да пита.... И само той ли???

едни глупаци орат плажа на варна-аспарехово ! първо изкарват гнилоч от години , може да избухнат опасни болести, даже и свръхопасни!! след идплувалите уфси и сега пак, приди дни изплуважа гръбнаци от дерфин в черни торби! в момента някоя мутра си празднува сефтето!!!

бг черноморието е една мутренска кочина!

Тази патка министърака, да се дегизира и опта да наеме чадър за 36 стотинки. Че е проста проста е, а ма п гръб не пада. Ко праим сега кифло.

насипи си и торба пясък. :)

Глобата, която може да бъде... Дами и Господа правите ли разлика между : "Може" и "Глобиха" Тази глоба от 50 000 лв. може да си остане само в загавието на тази статия. Добре дошли в България ха ха ха

Изобщо не е проста - много добре го знае!