Празничен тур от и към Гърция: Съседите на почивка у нас, българите с повече резервации от миналата година

Силен е трафикът в двете посоки по граничните пунктове с България. Туристическите оператори информират за повишен интерес на гръцките туристи към българските райони за празниците

Обратно в новината

Коментари - Празничен тур от и към Гърция: Съседите на почивка у нас, българите с повече резервации от миналата година | Trip.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Коледа е семеен празник, бъдува се и се очаква рождеството. Таверни, молове, баровеи ресторанти не са включени в християнската традиция. Но понеже, жени ви не умеят да готвят, не могат да завият сърми, да напълнят чушки, отивайте в Гърция да ядете гироси!!!

A уж все бедни, бедни. Все нямат за храна и за сметки..

Не е разумно човек да си харчи парите при българските "шеф черпаци" майстори на канибалски торти или за гарнитури и мръвки, приготвени с радиоактивни украинско олио. Разумно е посещение в Гърция или Сърбия, по-евтино и по-спокойно.

Както и предположих преди няколко дни - това е щастието на българина. Той така разбира и Коледа. Гърция, снимки, маси с узо и тиквички по гръцки. 'Бал съм го и семейството от Раднево, нищо и че децата му не знаят имената на чичовци и лели. Те са граждани на света бе, кво знаете вий? Важното е жената да и е забавно и интересно с теб, че нещо много се заглежда по младите колеги и ще ти избяга. Ех, българска коледа...

Теб някой кара ли те насила да ходиш някъде! Стой си у дома или може до Ростов да отскочиш

Ама така като ми назовеш някой руски град се издаваш че си жълтопаветно п_стче, нали знаеш? От образа на Путин ли се будиш потен нощем?

Хубаво дее, разбрахме, че ти си нещо по-така, по-извисен, по-духовен и ще си ходиш на село за Коледа да видиш родата. Не ни интересува, ама никак!

Разбира се че съм по-извисен - ще ида, ще си видя семейството - имам какво да споделя с тях, какво да си кажа. Такива като теб няма да го разберат - ще те питат какво работиш, какво правиш в големия град. Ти работиш нещо в офис, ама не можеш да го обясниш точно, обичаш мъжки ласки пък майка ти продължава да се надява на внуци. Ти обаче можеш да и предложиш само Роско - твоя пинчер.

Виждам, че излагацията ти продължава. Забавно е! Кой ще иска да слуша такова надуто его?!? Едвам ще те изтърпят, ако изобщо те пуснат в дома си! :-)

Ни махнат и Шенгена, още по-.есно и весело ще бъде. Така де, Европа без граници!