Коментари - Румен Драганов: Да излезем от дупката, продаваме българския туристически продукт доста евтино | Trip.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

тая пенсия не миряса, само обикаля по медиите и спами ли спами. То е ясно, прекрасно е у нас, отивашна Слънчака и цялото ти семейство го гази АТВ на главната, хващаш безумна дрисня и повръщане, цакат те с некачесвена храна за луди пари. Да продължавам ли?

От една страна ходим по гърция където 99% от хората които са били в гърция снимат едно и също като консумация, доста скучно, от друга сме доволни и се хвалим. отдавна казавам че в гърция ходят скучните, застарелите мутреси, дебелите жени с малки цици... жената на сано панса по менталност е много доволна и даже се снима в гърция я пред вароснаи като тоалетна къщички досущ като махалата в балчик от 80те- на 20 век... нямат вкус, нямат самочуствие и компенсират с фукни че били в гъеция, но това не ги променя, пак са си без вкус, с малки цици или дебели или застаряващи мутреси

Някой да му каже на тоя че цените им задминаха Западна Европа. А качеството им заорава дъното. Трябва да останат без клиенти, да фалират всичките и като ги разпродадат от банките, хотелите да преминат в ръцете на компетентни хора с усет и разбиране за туристическия бизнес.

Няма излизане от дупката, докато продънени дупки ръководят този бизнес. БГ продуктът дори е много скъп за повечето българи, но не заради нивото на услугата, условията и обслужването, а заради алчността и келепирджилъка на тъпи селски копеУета, които се мислят за бизнес хора. Добър пример е Силвестър Башибозуков, известен още като Ричард Алибегов. Плачльо и мухльо!

Цени ли? за хотел, който си повтаря менюто през ден, където като свърши шоколадът на прах, казват, че машината е счупена, където имаш хор бойлер и водата не стига за всички... за кой бранш говорим? а читавият хотел е отворил уста и иска 3 ПЪТИ повече от подобен в турция??? айде, чао, 2026 ще съм на юг от бг!

пак е пребозал!!!