Най-добрият ресторант в света затваря през 2024 г.
Прочутият noma в Копенхаген планира да се развие в "кулинарна лаборатория"
Обратно в новинатаКоментари - Най-добрият ресторант в света затваря през 2024 г. | Trip.dir.bg
15:01 | 03.05.26
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Улеснения и привилегии за регистрирани потребители:
- не си измислят и пишат прякори всеки път;
- не въвеждат досадните символи от картинката за сигурност.
ВХОДБай уйиии (нерегистриран)
Е те са че си скинем потурите ,я чиба с ваше никого не интересуващи постове
Пак ще го пусна, пак да го изтрите, дирници :) (нерегистриран)
В по-гадна дупка не бях стъпвал през живота си. Нома шмома всичко е пунтика пластика и жалкарски ПР. Храната няма вкус, водата мирише на тиня. Минерални извори няма т.е. бутилираната чиста и вкусна вода там е мираж. Наложи се да пия Миринда половин година. Олиото не е някво нормално ами рапично - половината хора в държавата са болни или недъгави. Никъде другаде не съм виждал толкова много инвалиди да бръмчат с електрически колички. Гледаш го 20 годишен вече изкривен и в количка, бута го баба му или майка му… Интернета и телевизията струват майка си и баща си, наемите да не говорим. Едни тухлени схлупени постройки по 4000 крони на месец за стая (1000 лева). Ако говориш на английски те гледат като прокажен (и така се и държат с теб). И т.н. и т.н. благинки… Ако уважавате себе си и близките си, не ходете в тая кочина, дори и на екскурзия :) Не харчете от парите си там, в противен случай спонсорирате извращения превърнати в норма. Каквото и негативно да се каже за там е малко. Трябва (но недейте!) да го види човек с очите си за да повярва колко е зле това злощастно подобие на държава.
Бил съм (нерегистриран)
Там баце.Една муска няма
ВикторЦонков
Колкото по на север, толкова по-безвкусна е храната.
memento (нерегистриран)
прав си. На юг е най-добре, мазничко, соленичко, приготвено от еднорък готвач, поднесено от сервитьор -- стар коцкар... да продължавам? Вероятно има причина този ресторант да има 3 звезди, но вероятно не може да се мери с 5 звездния лукс на Лъвов мост.
Да (нерегистриран)
Но не им пречи да сервират френска кухня например. Ако е китайски ресторант пак ли ще пишеш че е на север и било без вкусно.
НАЙ
Гърците предпочитат "близката чужбина" България и един изненадващ град за кратката ваканция за 1 май
Колко ще ни струва лятна ваканция в България и в Европа
Шефът на Ryanair прогнозира фалит на европейски авиокомпании
Най-голямата японска градина в Европа е в Букурещ (снимки)
Гърция забранява шезлонгите и чадърите на 251 плажа
Колко ще ни струва лятна ваканция в България и в Европа
Морска мистерия на покрива на света: Защо откриват раковини на Еверест?
"Появи се един свят на сънищата": Необикновената история на първото в света LSD пътуване
Летище Бургас откри официално обновената си писта след 170 дни строителни дейности
Шефът на Ryanair прогнозира фалит на европейски авиокомпании