Френски ски курорт затваря завинаги
Причината е, че според предварителни прогнози и тази зима не се очаква да има достатъчно сняг
Обратно в новинатаКоментари - Френски ски курорт затваря завинаги | Trip.dir.bg
13:12 | 07.04.2025
17-11-2017
20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Коментари
Улеснения и привилегии за регистрирани потребители:
Цецо (нерегистриран)
Голем праз, на 1200 метра ски курорт ще затвори, все едно на Черния кос да работи шанцата
090 (нерегистриран)
"Френската екологична група Mountain Wilderness твърди, че от 2001 г. насам е демонтирала 22 ски лифта във Франция ..." Създадените и финансираните от другата част на Атлантика зелени фанатици, заедно с американската Harp правят това, което се правеше в 90-те с българските предприятия - купуват ги, обявяват ги за нерентабилни затварят ги и ... ...веднага ги унищожават ! Когато се разбере, че това всичкото е измамама и предприятата можеха да работят още много вече беше късно - (тук) цигански банди бяха рабивали бетона с чукове (уж за желязо), в Козлодуй Бойко Борисов троши роторите на 1 и 2 блок с асвалтова трошачка, ... .... във Франция зелени жълтопаветници са нарязали лифтовете, които струват милиони.
VX (нерегистриран)
Слагате соларки и правите сняг. Какъв е проблема?
Az (нерегистриран)
Много се радвам,и без ски можем,по добре море чалга и пиене.
Тулуп (нерегистриран)
Еми, то значи, че и при нас няма нужда да се прави 2-ри лифт на Банско. От друга страна, като няма сняг, има тротинетки, има колелета, има АТВ-та.
За сведение (нерегистриран)
На платения трол пишещ опашати лъжи. Предприятията в България 90-те години бяха изкупени от другарите комунисти с откраднати от България пари. Бяха изкупени за да си изперат парите защото много добре знаеха че нито едно от тези предприятия никога не е генерирало каквато и да било печалба. За справка приватизационната документация която е публична.
Буха ха (нерегистриран)
Еми затварят и се обявяват за гей столицата на света. Всеки ден гей паради .
.. (нерегистриран)
Купените от комунистите предприятия продължиха да работят. Но, изключително много от предприятията ни бяха изкупени от европейци, за да бъдат закрити.
Хаха (нерегистриран)
Яко !
lu4ka
В Швейцария и Италия. И без това франсетата са супер арогантни. Ако им говориш на друг език, а не на френски, игнорират дори и децата. Няма да повторя в Шамони и Куршевел. Виж, Зермат, Сен Мориц и Червиня е съвсем друго. Има няма сняг, английски, испански, руски- хората винаги са усмихнати.
Нищо (нерегистриран)
Трудовата борса е отворена.
теодор тошев
Всъщност в това градче нещата бяха различни - ходил съм два пъти и хората бяха усмихнати и ни посрещаха чудесно. Не съм имал проблеми с езика, оправяхме се на англииски без ядове.
White (нерегистриран)
Идеално. По-добре ще е за всички без селянки във Френските алпи.
А у наше село (нерегистриран)
На Витоша при сняг нищо не работи, защото няма нищо!
Сульо (нерегистриран)
Па да затворят повечко, край Ривиерата да се появят акули и да се свърши с французкия туризъм дето продават нешата с десеторна надценка.
Ф (нерегистриран)
Глупости на търкалета. Някое швейцарско НПО е корумпирало кметството да саботират конкуренцията. Правят го непрекъснато, включително и в България.
Зимовници (нерегистриран)
"Зъл гей компрометира местната власт"
некой нейде (нерегистриран)
късмет с потока от туристи - любители на извънселищни растител. и живот. светове - лифтово извозвани дотам ... забележете директния искрен изказ че няма толкова много ежезимна снежна покривква: ,,от прединдустриалната епоха", в кръга на шегата: де им са фокусниците произвеждащи нужното количество сняг да покрие планини и долини ?!! живи и здрави
ДГД Козяк (нерегистриран)
За сведение на евания трол американолюбец - ето ти два примера - циментовия завод в Батановци и Завода за електроди в Ихтиман. В Батановци завода го купиха Хайделберг Цимент - немци, преки конкуренти. Срещу цена от 2 млн.долара получиха всичко - машини, земя, кариери и тн. За 3 месеца ликвидираха завода, нарязаха каквото можаха за скрап да си върнат част от парите, а другото го изоставиха така. Много бяха доволни от сделката. После обаче съдбата им го върна. Завода за електроди в Ихтиман беше сравнително ново предприятие с добри фондове и оборудване. Продадоха го бързо-бързо и без много информация на едни американци. Те взеха каквото можаха и изоставиха останалото на произвола на съдбата. Отне над 20 и няколко години докато пак се възстанови производството и то в някакъв минимален обем. Преди приватизацията в България имаше 7 големи завода за керамични изделия - тухли, цигли, керемиди, капаци и тн. Днес май са 0. Масово по магазините навсякъде се продават сръбски, гръцки, австрийски тухли. ЗАЩО И КОМУ БЕШЕ НУЖНО ТОВА???
113 (нерегистриран)
Галфон,нищо от това не е вярно.
lu4ka
Един известен българин, живеещ в Швейцария каза: Франция за Швейцария е като Перник за София и Добрич за Варна. Почти сме най-добрите, ама не съвсем. Толкоз за селянията. А и с този изказ, май си гледал френските Алпи само по телевизията.
Jori (нерегистриран)
Щото българският туризъм не продава и с 15 пъти надценка…
Вах! (нерегистриран)
Това накрая - ски за да караш, на Марс ще трябва да ходиш чак! Ма и там нещо са решили да затоплят, та не е сигурно...
12 (нерегистриран)
Петров и Баширов са виновни ! ВидЕли са ги.....
НАЙ
Измамници и хаос часове след въвеждането на електронното разрешително за пътуване до Великобритания
Цветна феерия: Паркът "Кукенхоф“ в Нидерландия - най-красивата градина на Европа (снимки)
Малката къща между скалите, която не трябва да доближавате (снимки/видео)
Джакузито на отчаянието: Смъртоносното езеро, което унищожава всичко живо (снимки/видео)
Магията на Ирландия през пролетта в 12 снимки (галерия)
Витоша ще има нов проект за управление до края на април
Цветна феерия: Паркът "Кукенхоф“ в Нидерландия - най-красивата градина на Европа (снимки)
С диетична кола и кокосов орех: Американски турист "превзе" отдалечен остров в Индия, арестуваха го
Най-изумителните плажове в Хърватия, където да събирате тен това лято
Малката къща между скалите, която не трябва да доближавате (снимки/видео)